Kalendarz
Ładowanie Wydarzenia
  • To wydarzenie minęło.

Sztuczna Inteligencja w biznesie – Level 4.0

OPIS WYDARZENIA

Sztuczna inteligencja.

Technologia stwarzająca nowe możliwości podejścia do rozwiązywania problemów, które do tej pory były ciężkie bądź niemożliwe do rozwiązania. Chodzi o wyposażenie urządzeń w cechy, które do tej pory uważane były za typowo ludzkie i niemożliwe do osiągnięcia przez maszynę. Samo szkolenie ma na celu zwiększenie świadomości najmniejszych przedsiębiorców, że nowe technologie są nie tylko w zasięgu ręki, ale również mogą wpłynąć na zwiększenie konkurencyjności na rynku.

OPIS TRENERÓW

Marcin Rojek – współzałożyciel byteLAKE z ponad 15-to letnim doświadczeniem biznesowym zdobytym na arenie międzynarodowej. Zaangażowany w wiele zespołów sprzedażowych dostarczających produkty do czołowych globalnych korporacji. Odpowiedzialny za tworzenie oprogramowania dla branż elektroniki użytkowej, półprzewodników i telekomunikacji wraz z wdrożeniami na rynek europejski, amerykański i azjatycki. Lata spędzone w Dolinie Krzemowej i Chinach zaowocowały nowymi pomysłami i szerszym spojrzeniem w swojej firmie.

Mariusz Kolanko – współzałożyciel byteLAKE z ponad 15-to letnim doświadczeniem biznesowym. Praktyk dostarczania rozwiązań na arenie międzynarodowej. Odpowiedzialne za tworzenie i wdrażanie rozwiązań dla największych firm globalnych z branż: telekomunikacji, sprzedaży detalicznej, technologii informatycznych, logistycznej, przemysłu. Doświadczenie nabyte w międzynarodowych korporacjach pozwala mierzyć się z wyzwaniami w prowadzeniu własnej firmy.

Szczegóły wydarzenia

Data: 28 października 2021
Czas: 10:00 - 13:00
Miejsce: On-line
Organizator: Wrocławski Park Technologiczny
Organizator: ByteLake
Telefon: 717985800