Kalendarz
Ładowanie Wydarzenia
  • To wydarzenie minęło.

Jak uodpornić biznes na czynniki ryzyka? Przemysł 4.0

Dlaczego warto wziąć udział w wydarzeniu?

Obecna rzeczywistość to środowisko niezwykle wymagające i dynamiczne, w którym odnaleźć muszą się zarówno małe jak i duże przedsiębiorstwa. Jednak dobrze przygotowane firmy są w stanie sprostać najwyższym wymaganiom w trudnych warunkach. Odporność na zmiany oraz umiejętność adaptacji, to kluczowe elementy sukcesu. Jakie podjąć kroki i w jakie innowacje technologiczne zainwestować, aby kryzys nie zatopił naszego okrętu?

Weź udział w bezpłatnym szkoleniu z naszymi specjalistami: Natalią Gajdą i Tomaszem Dawidem, poznaj zaskakujące możliwości, które daje współczesny Przemysł 4.0. Nie czekaj, zapisz się już teraz!

Opis Trenera

Tomasz Dawid tak pisze o sobie: „Dla mnie automatyka przemysłowa to nie tylko zawód ale przede wszystkim pasja. Ogromną satysfakcję sprawia mi projektowanie i uruchomienie systemów automatyki ale najbardziej spełniam się w wspieraniu tego typu zadań oraz szkoleniach.” Tomasz Dawid jest inżynierem wsparcia technicznego i aplikacji w zespole Balluff. Rozwija się od przeszło 6 lat, zajmując się m.in. prowadzeniem szkoleń z zakresu IO-Link, RFID, PLC, Sieci przemysłowych.

 

Natalia Gajda – absolwentka Wydziału Zarządzania i Inżynierii Produkcji Uniwersytetu Ekonomicznego ze specjalizacją w kierunku Produkty Chemiczne. Od 2017 roku pracuje w firmie Balluff. Na początku związana z zespołem Inside Sales Management, gdzie zajmowała się pozyskiwaniem i rozwijaniem klientów z nowych obszarów biznesowych. Obecnie Marketing Manager działu Marketing Communication and Digital Sales prowadzi kampanie produktowe dla wybranych branż, jest odpowiedzialna za promowanie rozwiązań w trendach Przemysłu 4.0 oraz za kontakty z klientami biznesowymi.

Zapisz się do Newslettera i bądź na bieżąco z naszymi wydarzeniami.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Zostałem/-am poinformowany/-a o przetwarzaniu moich danych osobowych i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w formularzu powyżej przez Politechnikę Wrocławską (administratora danych i konsorcjantów (Uniwersytet Ekonomniczny we Wrocławiu, Wrocławski Park Technologiczny S.A., Balluff Sp. z o.o. oraz TestArmy Group S.A.) w ramach przedsięwzięcia w Programie pn. „Level 4.0 I Digital Innovation Hub Wrocław” w związku ze świadczeniem usług wsparcia transformacji cyfrowej, obejmujących działania demonstracyjne, doradcze, implementacyjne, szkoleniowo-edukacyjne i informacyjno – promocyjne.

 

Sign up to our newsletter

I agree for the use of personal data. I have been informed about the processing of my personal data and I consent to the processing of my personal data provided in the form above by the Wrocław University of Science and Technology (data controller and consortium members (University of Economics in Wrocław, Wrocław Technology Park SA, Balluff Sp. Z oo and TestArmy Group SA) as part of the project under the Program called "Level 4.0 I Digital Innovation Hub Wrocław" in connection with the provision of digital transformation support services, including demonstration, consulting, implementation, training and education as well as information and promotion activities.