Kalendarz
Ładowanie Wydarzenia
  • To wydarzenie minęło.

Case study | Zmiany jakie zachodzą w obszarze automatyzacji produkcji

Dlaczego warto wziąć udział w wydarzeniu?

Wprowadzenie automatyzacji do firmy nierzadko budzi wiele obaw. Jednak podjęte próby inwestycji w tego typu innowację wskazują, że nie ma czego się bać – to pewny krok do sukcesu i zwiększenia wydajności przedsiębiorswa. Chcesz dowiedzieć się, jak zmieniła się automatyzacja przedsiebiorstw w Polsce na przestrzeni tego roku? Zastanawiasz się, jak wykorzystać potencjał swojej firmy automatyzując procesy?

Weź udział w szkoleniu online, podczas którego nasza specjalistka Natalia Gajda pokaże Ci, jak automatyzuje się zakład produkcyjny oraz na co nasi klienci zwracają uwagę. Przedstawi przykłady prostych i bardziej skomplikowanych aplikacji, które realnie wpływają na jakość produktów.

Przekonaj się, że automatyzacja zmniejsza ilość pracy przy jednoczesnym zwiększaniu efektywności procesów i porzuć obawy o wysoką inwestycję. Rzeczywistość wygląda zupełnie inaczej! 

Opis Trenera

Natalia Gajda – absolwentka Wydziału Zarządzania i Inżynierii Produkcji Uniwersytetu Ekonomicznego ze specjalizacją w kierunku Produkty Chemiczne. Od 2017 roku pracuje w firmie Balluff. Na początku związana z zespołem Inside Sales Management, gdzie zajmowała się pozyskiwaniem i rozwijaniem klientów z nowych obszarów biznesowych. Obecnie Marketing Manager działu Marketing Communication and Digital Sales prowadzi kampanie produktowe dla wybranych branż, jest odpowiedzialna za promowanie rozwiązań w trendach Przemysłu 4.0 oraz za kontakty z klientami biznesowymi.

Zapisz się do Newslettera i bądź na bieżąco z naszymi wydarzeniami.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Zostałem/-am poinformowany/-a o przetwarzaniu moich danych osobowych i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w formularzu powyżej przez Politechnikę Wrocławską (administratora danych i konsorcjantów (Uniwersytet Ekonomniczny we Wrocławiu, Wrocławski Park Technologiczny S.A., Balluff Sp. z o.o. oraz TestArmy Group S.A.) w ramach przedsięwzięcia w Programie pn. „Level 4.0 I Digital Innovation Hub Wrocław” w związku ze świadczeniem usług wsparcia transformacji cyfrowej, obejmujących działania demonstracyjne, doradcze, implementacyjne, szkoleniowo-edukacyjne i informacyjno – promocyjne.

 

Sign up to our newsletter

I agree for the use of personal data. I have been informed about the processing of my personal data and I consent to the processing of my personal data provided in the form above by the Wrocław University of Science and Technology (data controller and consortium members (University of Economics in Wrocław, Wrocław Technology Park SA, Balluff Sp. Z oo and TestArmy Group SA) as part of the project under the Program called "Level 4.0 I Digital Innovation Hub Wrocław" in connection with the provision of digital transformation support services, including demonstration, consulting, implementation, training and education as well as information and promotion activities.