Kalendarz
Ładowanie Wydarzenia
  • To wydarzenie minęło.

Przemysł 4.0 – jak uodpornić biznes na czynniki ryzyka?

Opis:

Czy istnieje technologia, która może pomóc zbudować odporność biznesu, zabezpieczyć ciągłość produkcji i umożliwić efektywność procesów przy pracy zdalnej? W Balluff jesteśmy przekonani, że technologie, które rozwijamy od lat, mogą zostać wykorzystane jako skuteczna, technologiczna szczepionka, na miarę naszych czasów.

Agenda:
  • Cyfryzacja gospodarki -czwarta rewolucja przemysłowa
  • Istota oraz elementy czwartej rewolucji przemysłowej
  • Założenia transformacji 4.0 oraz zakres wdrożenia czwartej rewolucji
  • Technologie RFID, IO-Link, Systemy wizyjne, Condtion monitoring
  • Smart Factory -wyzwania, jakim muszą sprostać inteligentne fabryki
  • Aktualne trendy w przemyśle
  • Przemysł 4.0 w praktyce (casy study)
  • Przemysł 4.0 a IIoT
  • Nowe oczekiwania stawiane przed pracownikiem przemysłu
Trenerzy:

Natalia Gajda – Absolwentka Wydziału Zarządzania i Inżynierii Produkcji Uniwersytetu Ekonomicznego ze specjalizacją w kierunku Produkty Chemiczne. Od 2017 roku pracuje w firmie Balluff. Na początku związana z zespołem Inside Sales Management, gdzie zajmowała się pozyskiwaniem i rozwijaniem klientów z nowych obszarów biznesowych. Obecnie Marketing Manager działu Marketing Communication and Digital Sales prowadzi kampanie produktowe dla wybranych branż, jest odpowiedzialna za promowanie rozwiązań w trendach Przemysłu 4.0 oraz za kontakty z klientami biznesowymi.
Tomasz Dawid tak pisze o sobie: „Dla mnie automatyka przemysłowa to nie tylko zawód, ale przede wszystkim pasja. Od zawsze ogromną satysfakcję sprawiał mi dobór, projektowanie i uruchamianie systemów automatyki oraz wspieranie tego typu zadań. Aktualnie poprzez wsparcie sił sprzedaży oraz edukację spełniam się w rozwiązywaniu problemów klientów w celu podnoszenia ich konkurencyjności w zgodzie z wymaganiami i trendami przemysłu 4.0. Tomasz Dawid aktualnie jako Regional Technical Product Manager zajmuje się m.in. prowadzeniem szkoleń z zakresu IO-Link, RFID, Condition monitoringu, Sieci przemysłowych, rozwiązań Przemysłu 4.0.”

Zapisz się do Newslettera i bądź na bieżąco z naszymi wydarzeniami.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Zostałem/-am poinformowany/-a o przetwarzaniu moich danych osobowych i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w formularzu powyżej przez Politechnikę Wrocławską (administratora danych i konsorcjantów (Uniwersytet Ekonomniczny we Wrocławiu, Wrocławski Park Technologiczny S.A., Balluff Sp. z o.o. oraz TestArmy Group S.A.) w ramach przedsięwzięcia w Programie pn. „Level 4.0 I Digital Innovation Hub Wrocław” w związku ze świadczeniem usług wsparcia transformacji cyfrowej, obejmujących działania demonstracyjne, doradcze, implementacyjne, szkoleniowo-edukacyjne i informacyjno – promocyjne.

 

Sign up to our newsletter

I agree for the use of personal data. I have been informed about the processing of my personal data and I consent to the processing of my personal data provided in the form above by the Wrocław University of Science and Technology (data controller and consortium members (University of Economics in Wrocław, Wrocław Technology Park SA, Balluff Sp. Z oo and TestArmy Group SA) as part of the project under the Program called "Level 4.0 I Digital Innovation Hub Wrocław" in connection with the provision of digital transformation support services, including demonstration, consulting, implementation, training and education as well as information and promotion activities.