Kalendarz
Ładowanie Wydarzenia
  • To wydarzenie minęło.

Rola IO-Link w Przemyśle 4.0

Dlaczego warto wziąć udział w wydarzeniu?

Chcesz dowiedzieć się jaką rolę może pełnić IO-Link w Twoim przedsiębiorstwie? Ekipa specjalistów z Balluff zna odpowiedź! Podczas webinarium dowiesz się, dlaczego IO-Link jest narzędziem niezbędnym dla każdego przedsiębiorstwa, chcącego wejść na wyższy poziom innowacyjności. Poznasz w jaki sposób narzędzie to  wspiera diagnostykę procesów na Twojej produkcji oraz na czym polega uproszczona instalacja. Nie bez powodu IO-Link jest doceniany przez tak wielu klientów. Zapisz się na bezpłatne szkolenie pełne teorii połączonej z praktyką! Posłuchaj naszego doświadczonego specjalisty Tomasza Dawida i zadaj nurtujące Cię pytania.

Opis Trenera

Tomasz Dawid tak pisze o sobie: „Dla mnie automatyka przemysłowa to nie tylko zawód ale przede wszystkim pasja. Ogromną satysfakcję sprawia mi projektowanie i uruchomienie systemów automatyki ale najbardziej spełniam się w wspieraniu tego typu zadań oraz szkoleniach.” Tomasz Dawid jest inżynierem wsparcia technicznego i aplikacji w zespole Balluff. Rozwija się od przeszło 6 lat, zajmując się m.in. prowadzeniem szkoleń z zakresu IO-Link, RFID, PLC, Sieci przemysłowych.

Zapisz się do Newslettera i bądź na bieżąco z naszymi wydarzeniami.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Zostałem/-am poinformowany/-a o przetwarzaniu moich danych osobowych i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w formularzu powyżej przez Politechnikę Wrocławską (administratora danych i konsorcjantów (Uniwersytet Ekonomniczny we Wrocławiu, Wrocławski Park Technologiczny S.A., Balluff Sp. z o.o. oraz TestArmy Group S.A.) w ramach przedsięwzięcia w Programie pn. „Level 4.0 I Digital Innovation Hub Wrocław” w związku ze świadczeniem usług wsparcia transformacji cyfrowej, obejmujących działania demonstracyjne, doradcze, implementacyjne, szkoleniowo-edukacyjne i informacyjno – promocyjne.

 

Sign up to our newsletter

I agree for the use of personal data. I have been informed about the processing of my personal data and I consent to the processing of my personal data provided in the form above by the Wrocław University of Science and Technology (data controller and consortium members (University of Economics in Wrocław, Wrocław Technology Park SA, Balluff Sp. Z oo and TestArmy Group SA) as part of the project under the Program called "Level 4.0 I Digital Innovation Hub Wrocław" in connection with the provision of digital transformation support services, including demonstration, consulting, implementation, training and education as well as information and promotion activities.