Kalendarz
Ładowanie Wydarzenia
  • To wydarzenie minęło.

Małymi krokami w stronę Przemysłu 4.0 w produkcji spożywczej

Opis

Wyzwania, przed jakimi staje branża spożywcza, wymagają od przedsiębiorców reagowania na zmiany, na bieżąco. Zobowiązani są oni do prowadzenia produkcji na wysokim jakościowo poziomie, która będzie spełniała oczekiwania i potrzeby konsumentów oraz odpowiadała regulacjom prawnym. Transformacja cyfrowa to wsparcie w rozwoju branży spożywczej, w zwiększeniu wydajności produkcyjnej i efektywności pracy.

Zapisując się na szkolenie, dowiesz się jak wygląda sytuacja Przemysłu 4.0 w branży spożywczej, poznasz aktualne trendy oraz  proces wdrożenia innowacji w ramach przygotowanego przez trenera studium przypadku!

Agenda:
  • Czym jest Przemysł 4.0?
  • Aktualne trendy w ramach Przemysłu 4.0 w branży spożywczej
  • Case study, czyli przykłady rozwiązań prosto z branży

Zapisz się do Newslettera i bądź na bieżąco z naszymi wydarzeniami.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Zostałem/-am poinformowany/-a o przetwarzaniu moich danych osobowych i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w formularzu powyżej przez Politechnikę Wrocławską (administratora danych i konsorcjantów (Uniwersytet Ekonomniczny we Wrocławiu, Wrocławski Park Technologiczny S.A., Balluff Sp. z o.o. oraz TestArmy Group S.A.) w ramach przedsięwzięcia w Programie pn. „Level 4.0 I Digital Innovation Hub Wrocław” w związku ze świadczeniem usług wsparcia transformacji cyfrowej, obejmujących działania demonstracyjne, doradcze, implementacyjne, szkoleniowo-edukacyjne i informacyjno – promocyjne.

 

Sign up to our newsletter

I agree for the use of personal data. I have been informed about the processing of my personal data and I consent to the processing of my personal data provided in the form above by the Wrocław University of Science and Technology (data controller and consortium members (University of Economics in Wrocław, Wrocław Technology Park SA, Balluff Sp. Z oo and TestArmy Group SA) as part of the project under the Program called "Level 4.0 I Digital Innovation Hub Wrocław" in connection with the provision of digital transformation support services, including demonstration, consulting, implementation, training and education as well as information and promotion activities.